SE5.pl - Forum wielotematyczne

pomoc drogowa

pomoc drogowa
« dnia: Luty 03, 2017, 11:59:35 am »
Advertisement
Koleżanka często bywa w Krakowie i miewa problemy z samochodem. Może znacie dobrą pomoc drogową albo słyszeliście coś o firmie http://eurohol.pl/transport/? Chętnie bym jej pomogła ale niestety nikogo nie znam.

Ela78

Odp: pomoc drogowa
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 20, 2017, 12:59:19 pm »
Witaj niestety nie znam tej firmy więc nie poradzę Ci. Ale polecam sprawdzoną firmę Rapid-Car to Zaloguj się aby zobaczyć link. . Wybór odpowiedniej pomocy drogowej to kwestia bardzo istotna. Zaproponują najlepszy warsztat dodatkowo przy awarii pomogą przy uruchamianiu pojazdu, dowóz paliwa, wymiana koła, awaryjne rozłączenie alarmu, wyciąganie z błota.A co najważniejsze profesjonalna obsługa.

Odp: pomoc drogowa
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 02, 2017, 09:24:07 pm »
Poleć koleżance tę firmę Zaloguj się aby zobaczyć link.. Sam już miałem kilka razy okazję przetestować ich usługi i jestem bardzo zadowolony. Najlepiej niech sprawdzi sobie ich ofertę i zanotuje numer telefonu - żeby w nagłych sytuacjach mieć go pod ręką :)

Odp: pomoc drogowa
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 07, 2017, 08:35:15 am »
Jeśli dużo podróżujemy, nie sposób mieć kontakty do pomocy drogowej z każdego rejonu kraju. Warto wtedy skorzystać z jakieś specjalnej wyszukiwarki. Bardzo fajnie działa na przykład https://pomocdrogowa.info/ . Wpisujemy tam miejscowość, w jakiej się znajdujemy i strona automatycznie szuka dla nas pomocy drogowej. Bardzo fajną opcją jest również możliwość wyszukiwania po lokalizacji - na podstawie GPS strona znajdzie dla nas firmę świadczącą np. usługi holowania, która znajduje się najbliżej nas ;)

Odp: pomoc drogowa
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 07, 2017, 04:16:11 pm »
Może warto zainwestować w jakieś systemy monitorowania pojazdów? Firmy często korzystają z usług np Konsalnetu i z tego co wyczytałem to ich oferta jest na tyle bogata, żę oprócz zabezpieczeń antykradzieżowych często po prostu pomagają kierowcom.

 

Polecamy

Dogodna pożyczka